Budoucí občanská vybavenost

Info a názory na jiné projekty (Čtyřlístek, Kopretina) a volné "stavební" parcely
robo
Stálý člen

Příspěvek od robo » 21.01.2009 12:54

Brano píše:Vyborne, ja by som este casom privital cinsku restauraci, prodejnu textilu a hracek-kludne i mensiu trznicu, a mozno mensiu hospodu s vyhernymi automatmi-ruletu, popripade zastavarnu (samozrejme nonstop). Ano, este na zastavke chyba PNS+rychloobcerstveni a pozicovnu-predajnu vypalenych DVD, nesmie chybat sexshop. Zbyle prostory mozu sluzit ako ubytovna popripade tam pestovat travu. ;) A je jedno ci to budu vietnamci, rusaci alebo amici... Vazne, som opravdu rad ze v prvej etape niesu ziadne nebyt. priestory!
Já bych ještě přivítal nonstop železářství. Co kdyby se někomu třeba v jedenáct v noci, nebo v neděli v poledne zlomil vrták? :lol:

Brano
Stálý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brano » 21.01.2009 13:08

robo píše:
Brano píše:Vyborne, ja by som este casom privital cinsku restauraci, prodejnu textilu a hracek-kludne i mensiu trznicu, a mozno mensiu hospodu s vyhernymi automatmi-ruletu, popripade zastavarnu (samozrejme nonstop). Ano, este na zastavke chyba PNS+rychloobcerstveni a pozicovnu-predajnu vypalenych DVD, nesmie chybat sexshop. Zbyle prostory mozu sluzit ako ubytovna popripade tam pestovat travu. ;) A je jedno ci to budu vietnamci, rusaci alebo amici... Vazne, som opravdu rad ze v prvej etape niesu ziadne nebyt. priestory!
Já bych ještě přivítal nonstop železářství. Co kdyby se někomu třeba v jedenáct v noci, nebo v neděli v poledne zlomil vrták? :lol:
alebo pacidlo ;)
Optimismus je způsobený nedostatkem informací!

marecci
Člen

Příspěvek od marecci » 21.01.2009 13:21

Nejak se to zvrhava... :-) Asi holt budu chodit porad do Globusu, aby na me Brano nehodil veskery borcus a kriminalitu :-))).
Brano píše:
robo píše:
alebo pacidlo ;)

Brano
Stálý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brano » 21.01.2009 14:19

marecci píše:Nejak se to zvrhava... :-) Asi holt budu chodit porad do Globusu, aby na me Brano nehodil veskery borcus a kriminalitu :-))).
Brano píše:
robo píše: Já bych ještě přivítal nonstop železářství. Co kdyby se někomu třeba v jedenáct v noci, nebo v neděli v poledne zlomil vrták? :lol:
alebo pacidlo ;)
Neboj budes. Alebo vyzkusaj salam z potravin naproti kostolu v Cako, vedla potravin si das v hospode pivo, ale to si mozes dat i vedla hospody v restauraci, zatim ti mozu zabalit jidlo na cestu. nasleeeee :)

veruse
Člen

Příspěvek od veruse » 21.01.2009 14:21

No, a to jsem chtěla sdělit jen to, že podle mě je lepší čínská/vietnamská večerka než široko daleko nic. O ničem jiném tu přece nebyla řeč! A co může někomu vadit na obyčejné trafice s novinama a časopisy? Zařízení typu Globus nesnáším, takže všechno tahám z centra, což taky není úplně ideální řešení :/ Pro začátek by stačilo, kdyby paní v budce na zast. Králova rozšířila prodejní dobu. Howgh.
marecci píše:Nejak se to zvrhava... :-) Asi holt budu chodit porad do Globusu, aby na me Brano nehodil veskery borcus a kriminalitu :-))).
Brano píše:
robo píše: Já bych ještě přivítal nonstop železářství. Co kdyby se někomu třeba v jedenáct v noci, nebo v neděli v poledne zlomil vrták? :lol:
alebo pacidlo ;)

Brano
Stálý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brano » 21.01.2009 15:59

Rec je tady o obc. vybavenosti v pripravovanych novostavbach, a nie o nejakej budke pod vrbou. Tu pani asi tazko presvedcite aby tam s pecivem tvrdla cely den do 22.00, alebo rozsirila sortiment. Nakoniec mi je jedno, kdo co bude mat v baraku alebo vedla za provozovnu. Ja osobne by som bol ale urcite proti, mat pod bytem vecerku, Jagra od cebi alebo Cinana s ovocim. Pizza, fitko apod. do 21.00 v poho, pokial by sa rozumne vyriesilo parkovanie aut z okolia…..koncim ;)

Sršoud
Člen

Příspěvek od Sršoud » 22.01.2009 09:18

.....je treba si pri tom planovani, co by tu melo/nemelo byt, taky uvedomit, ze porad nebudem tak mlady a pohyblivy jako jsme ted....teda...pokud se toho dozijeme, ze ano :/

libra
Závislák :)

Příspěvek od libra » 22.01.2009 09:57

Sršoud píše:.....je treba si pri tom planovani, co by tu melo/nemelo byt, taky uvedomit, ze porad nebudem tak mlady a pohyblivy jako jsme ted....teda...pokud se toho dozijeme, ze ano :/
To je fakt, klub pro seniory by se hodil :-)), ať to nemáme tak daleko.
výbor D2

Sršoud
Člen

Příspěvek od Sršoud » 22.01.2009 11:29

libra píše:
Sršoud píše:.....je treba si pri tom planovani, co by tu melo/nemelo byt, taky uvedomit, ze porad nebudem tak mlady a pohyblivy jako jsme ted....teda...pokud se toho dozijeme, ze ano :/
To je fakt, klub pro seniory by se hodil :-)), ať to nemáme tak daleko.
...no já to myslel trochu jinak, že teď si člověk může říkat, proč by tu měla nějaká večerka/trafika, nevim co být, pro všechno se přeci dá dojet do Čakovic....ale až budem starý, budou pro nás možná ty Čakovice zatraceně daleko....:(

adinah
Nový člen

Příspěvek od adinah » 22.01.2009 15:38

add večerky: nejbližší takový podnik je naproti kostelu v ulici Cukrovarská, další jen o několik metrů dál...ale můj nejoblíbenější je na rohu ulice Něvské a Vážské (kousek od lékárny)....mají tam celkem slušný výběr ovoce, zeleniny, základní potraviny a otevřeno každý den do devíti....autem je to od UZP cca 5 minut, pěšky asi minut 20...malá zajížďka je bohatě vyvážena rychlostí nákupu v porovnání s velkými markety a hlavně tím, že ušetřím (protože koupím opravdu jen to co nutně potřebuju)

veruse
Člen

Příspěvek od veruse » 22.01.2009 16:16

Dík za tip, pokud je ta večerka v Něvské lepší než ty na Cukrovarské, ráda tam na jaře vyrazím na kole :)
adinah píše:add večerky: nejbližší takový podnik je naproti kostelu v ulici Cukrovarská, další jen o několik metrů dál...ale můj nejoblíbenější je na rohu ulice Něvské a Vážské (kousek od lékárny)....mají tam celkem slušný výběr ovoce, zeleniny, základní potraviny a otevřeno každý den do devíti....autem je to od UZP cca 5 minut, pěšky asi minut 20...malá zajížďka je bohatě vyvážena rychlostí nákupu v porovnání s velkými markety a hlavně tím, že ušetřím (protože koupím opravdu jen to co nutně potřebuju)

adinah
Nový člen

Příspěvek od adinah » 23.01.2009 09:26

to veruse:
podle mě je lepší, jen u chlazených potravin je zapotřebí víc kontrolovat datum spotřeby...ale to je nutnost ve všech obchodech tohoto typu ;-)

EV
Člen

Příspěvek od EV » 23.01.2009 16:10

adinah píše:add večerky: nejbližší takový podnik je naproti kostelu v ulici Cukrovarská, další jen o několik metrů dál...ale můj nejoblíbenější je na rohu ulice Něvské a Vážské (kousek od lékárny)....mají tam celkem slušný výběr ovoce, zeleniny, základní potraviny a otevřeno každý den do devíti....autem je to od UZP cca 5 minut, pěšky asi minut 20...malá zajížďka je bohatě vyvážena rychlostí nákupu v porovnání s velkými markety a hlavně tím, že ušetřím (protože koupím opravdu jen to co nutně potřebuju)
Mám k večerkám dotaz - na té Něvské, jsou tam schody? Na Cukrovarské se totiž nikam nedostanu s kočárkem. Díky za odpověď!!!

adinah
Nový člen

Příspěvek od adinah » 29.01.2009 11:29

EV píše:
Mám k večerkám dotaz - na té Něvské, jsou tam schody? Na Cukrovarské se totiž nikam nedostanu s kočárkem. Díky za odpověď!!!
schody tam nejsou (ale přiznám se, že tyto "detaily" díky absenci kočárku apod. mi mohou někdy uniknout)....je to celkem prostorná prodejna a odhaduju, že pokud nemáte kočárek pro dvojčata, tak by neměl být zásadní problém ani mezi regály

Brano
Stálý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brano » 27.03.2009 11:13

prave su u nas ukacka ze sika a metrostavu, udajne na poli kde stoji ctyrlistek, bude nakupne stredisko, ekonom z M&K ktory bydli v ctyrlistku ma na stole nakresy...
Přílohy
01.jpg

Odpovědět