Letiště Vodochody 2011

Info a názory na jiné projekty (Čtyřlístek, Kopretina) a volné "stavební" parcely
Odpovědět
RaSh
Nový člen

Příspěvek od RaSh » 04.06.2009 20:41

Náhodně jsem narazil na tohle http://www.airways.cz/zpravy/zprava.asp?id=1628a http://pdf.nasregion.cz/sever/09_06_Nas_Region_S.pdf. Myslím, že je to pěkný nápad a hezky podtrhe malebné bydlení v klidné lokalitě. Možná se kromě třetí etapy UZP, drtičky stavebních hmot a letiště dočkáme nějakého další pěkného počinu, ale i tak sem již dostatečně uspokojen.

Upřímně mi je líto obyvatel nejbližších okolních vesnic, kterým se takto jistě splní sny o bydlení v souladu s přírodou, bude zajímavé sledovat jak nám tu přistávají zastaralá letadla nízkonákladových společností. Přeji Vám, abyste si užili klidný rok 2009, neb bude zjevně posledním klidným rokem v těchto končinách.

Dojc
Stálý člen

Příspěvek od Dojc » 05.06.2009 08:12

Já bych to zas tak nedramatizoval. Letiště jsou všude kolem nás, (Letňany, Kbely) a ty Vodochody jsou dneska taky v provozu. Jasně, v Letňanech lítaj malý letadýlka. O Kbelích se to ale už říct nedá. Když se kouknete na mapu a na směr přistávací dráhy, tak přes Čakovice to moc lítat nebude. Já osobně doma (teda jenom na balkóně, doma ne) registruju jenom letadla směřující na Ruzyň. Provoz z Vodochod ani na balkóně nezaznamenávám žádnej. Z 35.000 pohybů za rok, mě to vychází na 4 za hodinu, tzn. např. 2 přistání a 2 starty. Když se většinou stratuje na opačnou stranu než ze který se přistává, tak to máte 1 přelet za půl hodiny nad konkrétnim domem. To už by pro mě bylo horší bydlet u kolejí. Takže co se bydlení v Čakovicích týká, tak jsem klidnej. Horší to maj ty lidi co jsou přímo ve směru přistávání a startů. Jejich protesty chápu a když se jim povede provoz omezit, tak mě to určitě vadit nebude.

Woking
Stálý člen

Příspěvek od Woking » 05.06.2009 12:12

Taky jsem celkem klidnej, tudy by ani moc lítat nemohli, když tu vede trasa na Ruzyň, ne?
Ale popravdě, když je hezky, tak dělaj větší bengál sportovní letadla než dnešní přistávající dopraváky.
A sekačky na trávu :)

EV
Člen

Příspěvek od EV » 05.06.2009 21:58

A čtyřkolky :-))))

BlueAngel
Člen

Příspěvek od BlueAngel » 05.06.2009 23:01

Myslím si taky, že tady to o tolik horší nebude. Zde jsou letadla naštěstí ještě dost vysoko a úroveň hluku od nich je v porovnání s ultralehkými letadly méně kritická. Chudáci ale lidi v Libeznici a Bašti ... tam to bude stát za to.

adinah
Nový člen

Příspěvek od adinah » 08.06.2009 10:15

Můžeme být rádi, že nad náma vede trasa na Ruzyň, ale letadla jsou u nás ještě dostatečně vysoko.
Byla jsem teď na dovolené...hotel byl cca 3 kilometry od letiště a přesně na přístávací dráze....zvláště v noci to působilo dojmem, že vám letadlo přistává v ložnici. Týden se to dalo vydržet, ale lituju všechny, kdo musí toto trpět každý den. Zlatá sportovní letadla a vlak.

adinah
Nový člen

Příspěvek od adinah » 08.06.2009 10:15

Můžeme být rádi, že nad náma vede trasa na Ruzyň, ale letadla jsou u nás ještě dostatečně vysoko.
Byla jsem teď na dovolené...hotel byl cca 3 kilometry od letiště a přesně na přístávací dráze....zvláště v noci to působilo dojmem, že vám letadlo přistává v ložnici. Týden se to dalo vydržet, ale lituju všechny, kdo musí toto trpět každý den. Zlatá sportovní letadla a vlak.

Macek
Nový člen

Příspěvek od Macek » 08.06.2009 12:01

Vlak je taky v pohodě, ale někdo zmiňoval čtyřkolky, tak ty fakt dovedou nas......... :cool:

MARTA
Stálý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MARTA » 08.06.2009 12:25

Macek píše:Vlak je taky v pohodě, ale někdo zmiňoval čtyřkolky, tak ty fakt dovedou nas......... :cool:
Jo jo souhlas :D My to mame hned po oknama, ale nastesti to neni moc casto :D

veruse
Člen

Příspěvek od veruse » 08.06.2009 13:29

Ono stačí jen zajet do Suchdola. Lítá tam sice asi stejný počet počet letadel jako v Čakovicích, ale jsou o hodně níž
a ruší fakt hodně :-/
adinah píše:Můžeme být rádi, že nad náma vede trasa na Ruzyň, ale letadla jsou u nás ještě dostatečně vysoko.

Macek
Nový člen

Příspěvek od Macek » 08.06.2009 15:37

MARTA píše:
Macek píše:Vlak je taky v pohodě, ale někdo zmiňoval čtyřkolky, tak ty fakt dovedou nas......... :cool:
Jo jo souhlas :D My to mame hned po oknama, ale nastesti to neni moc casto :D
Štěstí pro čtyřkolečkáře, protože kdyby to bylo častěji tak si pořídím kulovnici s optikou. S balkonu je mám jak na dlani :cool:

Woking
Stálý člen

Příspěvek od Woking » 09.06.2009 09:13

veruse píše:Ono stačí jen zajet do Suchdola. Lítá tam sice asi stejný počet počet letadel jako v Čakovicích, ale jsou o hodně níž
a ruší fakt hodně :-/
adinah píše:Můžeme být rádi, že nad náma vede trasa na Ruzyň, ale letadla jsou u nás ještě dostatečně vysoko.
A co teprve když startujou. Si zkuste zajet do akváče na Barrandov... Co je na téhle čtvrti tak nóbl, to fakt nevím... :|

Odpovědět