Pošta

Vše co souvisí s úřady a jinými oficialitami
Odpovědět
Woking
Stálý člen

Příspěvek od Woking »

Jeden ten balíček byl fakt pidi, ten obyčejnej. Ty ostatní byly (asi) přes ty Malešice, protože ve sledování zásilek je: Zásilka připravována na dodací poště 10003 - Praha 103 k doručení, kteréžto PSČ něčemu z Malešic či okolí odpovídá.
Nevylučuju, že manželka byla zrovna pryč. Ale hooodně o tom pochybuju, že by byla pokaždé.

MARTA
Stálý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MARTA »

Woking píše:Jeden ten balíček byl fakt pidi, ten obyčejnej. Ty ostatní byly (asi) přes ty Malešice, protože ve sledování zásilek je: Zásilka připravována na dodací poště 10003 - Praha 103 k doručení, kteréžto PSČ něčemu z Malešic či okolí odpovídá.
Nevylučuju, že manželka byla zrovna pryč. Ale hooodně o tom pochybuju, že by byla pokaždé.
No pres Malesice na me ten pan zatim vzdycky zazvonil,tak nevim. Ale on nekdy jezdi ve 14h a nekdy az kolem 17h, takze je to pokazdy jinak. Ten se nedostane do baraku, takze baliky co nerozveze necha na poste Cako a listecek do schranky da pani postacka az dalsi den.

totee
Závislák :)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od totee »

že neroznáší "chodící" pošťačka všechny balíčky, to bych ještě pochopila, že to není v jejích silách. když ale toto vím a dostanu lísteček do schránky, proč sakra dělaj na poště obstrukce, že mi ho vydají až po 17. hodině, když všichni víme, že balíček není nikde na cestě, ale čeká tam na mě?!!!! vrrrrrrrrrrrrrrrrrr :mad:

MARTA
Stálý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MARTA »

totee píše:že neroznáší "chodící" pošťačka všechny balíčky, to bych ještě pochopila, že to není v jejích silách. když ale toto vím a dostanu lísteček do schránky, proč sakra dělaj na poště obstrukce, že mi ho vydají až po 17. hodině, když všichni víme, že balíček není nikde na cestě, ale čeká tam na mě?!!!! vrrrrrrrrrrrrrrrrrr :mad:
Tak to nevim, ja tam chodim klidne i dopoledne a balicek mi vydaji...

MARTA
Stálý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MARTA »

Chtela bych se zeptat, jestli nahodou nevite, jestli ta rozsirena otviraci doba pro posty plati i pro nasi postu. Jestli teda bude mit otevreno i behem vikendu..... Nedivila bych se, ze by nase posta mela nejakou "vyjimku" :-(

Kris
Stálý člen

Příspěvek od Kris »

MARTA píše:Chtela bych se zeptat, jestli nahodou nevite, jestli ta rozsirena otviraci doba pro posty plati i pro nasi postu. Jestli teda bude mit otevreno i behem vikendu..... Nedivila bych se, ze by nase posta mela nejakou "vyjimku" :-(
V sobotu ma otevřeno i naše pošta.

Woking
Stálý člen

Příspěvek od Woking »

Tak update mé kauzy pošta: stížnost jsem ten minulý týden opravdu poslal a kdosi mě pak požádal o tel. kontakt, načež mi po pár dnech volala paní z Malešic s omluvou, že u jednoho z balíčků byl pokus o doručení (v době, kdy žena je vždy doma, takže blbost), ale u dvou měli, že opravdu nezvonili. Jelikož si toho objednáváme po netu celkem dost, napsala k jménu a adrese mé manželky jakýsi atribut zvláštní péče či co a doručovatel musí vždy zazvonit. Na něj (i na sebe) mi ještě poslala kontakt, takže protentokrát má u mě pošta palec nahoru ;)

Slávka
Člen

Re: Pošta

Příspěvek od Slávka »

nemáte někdo prosím aktuální číslo na poštu? Číslo uvedené na netu (nebo na oznámení o uložení zásilky) mi hlásí, že uživatel byl odpojen (283 933 549).

Stanson
Člen

Příspěvek od Stanson »

Zvláštní, včera jsem na toto číslo volal a dovolal jsem se.

bubak
Stálý člen

Příspěvek od bubak »

V pátek (18.6.) mi přišel obch. balík. Že přišel o den pozděj, to neřeším, za to nemůže naše pošta. Zjistil jsem přes internet, že už je balík na poště v Čak. Paní na poště byla milá a upozornila mně, že pokud mi přijde oznámení tak jej mám vyhodit. Sice je to zvláštní, když si balík vyzvednu a pak mi přijde oznámění, ale budiž. Ale že mi přijde oznámení až ve středu (23.6) :shock: to mi hlava nebere. A ještě k tomu na oznámení je upozornění, že si zásilku musím vyzvednout do 25.6. :shock: To je prostě síla. Takže to shrnu: obch. balík (doručení do 24h.) byl odeslán 16.6. z vesnice poblíž Prahy :!: a byl by mi doručen (resp. oznámeno) za týden 23.6. Prostě skvělá práce :|

Jednou se mi stalo něco podobného, přišly mi dvě oznámení najednou s tím že do druhého dne si musím dopis vyzvednout :evil:

libra
Závislák :)

Příspěvek od libra »

to Bubák: s poštou jsou problémy, nechci prudit, ale to je na stížnost. Svého času po zavedení čipového systému D3 zjistila, že pošťačka chodila obden, pokud si vzpomenu, podívám se do systému, jak to bylo v inkriminovanou dobu a dám vědět.
výbor D2

MARTA
Stálý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MARTA »

bubak píše:V pátek (18.6.) mi přišel obch. balík. Že přišel o den pozděj, to neřeším, za to nemůže naše pošta. Zjistil jsem přes internet, že už je balík na poště v Čak. Paní na poště byla milá a upozornila mně, že pokud mi přijde oznámení tak jej mám vyhodit. Sice je to zvláštní, když si balík vyzvednu a pak mi přijde oznámění, ale budiž. Ale že mi přijde oznámení až ve středu (23.6) :shock: to mi hlava nebere. A ještě k tomu na oznámení je upozornění, že si zásilku musím vyzvednout do 25.6. :shock: To je prostě síla. Takže to shrnu: obch. balík (doručení do 24h.) byl odeslán 16.6. z vesnice poblíž Prahy :!: a byl by mi doručen (resp. oznámeno) za týden 23.6. Prostě skvělá práce :|

Jednou se mi stalo něco podobného, přišly mi dvě oznámení najednou s tím že do druhého dne si musím dopis vyzvednout :evil:
Tohle se mi stava bezne!!! Uz jsem to tady psala driv. Tenkrat na poste jeste pracoval za prepazkou ten chlapik a byl na me jeste drzej, ze ten balik tam neni. Kdyz jsem odmitla od okenka odejit, protoze na netu uz bylo napsano ze na poste je, tak ho sel hledat a samozrejme ho nasel. Oznameni opet prislo o 3 dny pozdeji.

bbn
Člen

Příspěvek od bbn »

Měla jsem teď podobný problém - zásilka byla doručována 18.6. ale oznámení dorazilo až 22.6. Na poště jsem se na to ptala, jak je to možné a paní za přepážkou mi sdělila, že pracovník, který k nám běžně zajíždí a má čipy od dveří, měl dovolenou a zastupoval ho někdo jiný, kdo čipy nemá. Proto při doručování nemohl dát do schránky oznámení o zásilce rovnou, zásilku odevzdal na poště a teprve další den bylo vystaveno oznámení, které doručovatelka následně roznesla.

MARTA
Stálý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MARTA »

bbn píše:Měla jsem teď podobný problém - zásilka byla doručována 18.6. ale oznámení dorazilo až 22.6. Na poště jsem se na to ptala, jak je to možné a paní za přepážkou mi sdělila, že pracovník, který k nám běžně zajíždí a má čipy od dveří, měl dovolenou a zastupoval ho někdo jiný, kdo čipy nemá. Proto při doručování nemohl dát do schránky oznámení o zásilce rovnou, zásilku odevzdal na poště a teprve další den bylo vystaveno oznámení, které doručovatelka následně roznesla.
Ale i tak to nevychazi, listek by mel dojit maximalne o den pozdeji. Kdyz se postak nedozvoni a nedostane do domu, tak to v 15h (vcera mi to zrovna rikal) odveze na postu, tak to zaeviduji a druhy den nesou listek. Nechapu, jak ja mozne, ze se listek opozdi o tak moc :( Ja to delam tak, ze proste kdyz cekam zasilku a nemam k ni cislo na sledovani, a uz by mela dorazit, tak volam na postu. Uz nekolikrat mi rekli ze tam je, a ze je divne, ze jsem listek nedostala.....

Jája a Pája
Stálý člen

Příspěvek od Jája a Pája »

Zase jsem se na poště pobavila - doporučený dopis dorazil 6.5., ve schránce až opakovaná výzva k vyzvednutí 16.5. Když jsem si stěžovala vedoucí pošty na absenci první výzvy, vše si zapsala a slíbila prošetřit, ale že si na doručování do téhle ulice nikdy nikdo nestěžoval :shock:

Odpovědět