BAUMIT - prach a hluk

Vše co souvisí s úřady a jinými oficialitami
Odpovědět
coona
Stálý člen

Příspěvek od coona »

totee píše:dneska jsme prohlídkovali a neslyšeli ani prd :) a bydlíme v podstatě nad kamilou...
No uvidíte obě večer, to se to pěkně nese :). Pokud teda RaSH neudělá nějaké kouzlo ;).

jaro
Nový člen

Příspěvek od jaro »

Poslednych par dni sa ozyvaju z Baumitu dost industrialne zvuky, nieco na sposob ponurej atmosfery, ked sa vojenske komando snazilo vniknut na zakladnu zamorenu votrelcami z filmu Aliens

RaSh
Nový člen

Příspěvek od RaSh »

coona píše:
totee píše:dneska jsme prohlídkovali a neslyšeli ani prd :) a bydlíme v podstatě nad kamilou...
No uvidíte obě večer, to se to pěkně nese :). Pokud teda RaSH neudělá nějaké kouzlo ;).
No tak kouzlit neumim, ale jinak dělám co můžu ;-) Teď je na tahu Baumit a hned po něm obec a developer.

Fidoz
Závislák :)

Příspěvek od Fidoz »

jaro píše:Poslednych par dni sa ozyvaju z Baumitu dost industrialne zvuky, nieco na sposob ponurej atmosfery, ked sa vojenske komando snazilo vniknut na zakladnu zamorenu votrelcami z filmu Aliens
Jezisi tenhle film miluju:)) Jestli TO tam bylo slyset, stehuju se jeste pred lednem do arealu do stanu:) Ale bacha na facehuggery:)

coona
Stálý člen

Příspěvek od coona »

Fidoz píše:
jaro píše:Poslednych par dni sa ozyvaju z Baumitu dost industrialne zvuky, nieco na sposob ponurej atmosfery, ked sa vojenske komando snazilo vniknut na zakladnu zamorenu votrelcami z filmu Aliens
Jezisi tenhle film miluju:)) Jestli TO tam bylo slyset, stehuju se jeste pred lednem do arealu do stanu:) Ale bacha na facehuggery:)
Je to sice mimo téma, ale netěš se, žádnej žlutej nakladač tam nikde není ;).

ujo
Člen

Příspěvek od ujo »

Dobrý večer,
dotaz především na RaSHe : Máte již nějaké vyjádření od hygienika, nebo Baumitu ohledně protihlukových napravných opatření.. Myslím, že Baumit přislíbil, že se vyjádří do konce roku.. Díky za info.
Ujo

HAD
Nový člen

Příspěvek od HAD »

Jen malá poznámka k tomu, co bylo řečeno dříve. Pro stávající obyvatele sídliště není příliš dobrá zpráva, pokud tyto aktivity povedou k zamítnutí stavby dalších objektů mezi Baumitem a sídlištěm. Ty by totiž sloužili pro stávající objekty jako hluková stěna. Na druhou stranu by si to všechno "vyžrali" noví nájemníci.

totee
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od totee »

můžu říct, že od soboty jsme nastěhováni - D1 atrium 2NP = s výhledem na baumit a neslyšíme ani prd... pro zákaz další výstavby jsem jednoznačně pro - je tam úúúúžasná venčící plocha a věřim, že až se to na jaře zazelená, tak mi bude nějakej baumit v dálce uplně šumák...

vy to pořád slyšíte ten baumit????

MARTA
Stálý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MARTA »

totee píše:můžu říct, že od soboty jsme nastěhováni - D1 atrium 2NP = s výhledem na baumit a neslyšíme ani prd... pro zákaz další výstavby jsem jednoznačně pro - je tam úúúúžasná venčící plocha a věřim, že až se to na jaře zazelená, tak mi bude nějakej baumit v dálce uplně šumák...

vy to pořád slyšíte ten baumit????
My jsme k Baumitu jeste bliz nez vy a neslysime ani prd. :D

totee
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od totee »

super, tak budem spolu chodit s transparenty "nechte nám poslední kus přírody" ;)

Komár 1981
Stálý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Komár 1981 »

Baumit ted stavkuje, vypada to, ze nejedou nebo ne na plny vykon (z bajkonuru se pouze prasi nebo je to para). Nebo - a to by byla ta nejlepsi varianta - uz udelali neco s odhlucnenim. Ikdyz k tomu jsem skepticky a myslim, ze jednou zas pojedou na plny knedlik a budeme je slyset. Rash mlci. Snad ho nezlikvidovali. :-D
V mládí jsem byl dost namyšlený, ale teď už jsem bez chyby....

Jája a Pája
Stálý člen

Příspěvek od Jája a Pája »

Jdou ty strašlivé zvuky venku od Baumitu?? Loni jsem tu nic takového neslyšela, letos už párkrát ano.

Komár 1981
Stálý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Komár 1981 »

No ackoli jsem psal 28.2.2008, ze Baumit stavkuje, pripada mi, ze ted uz obcas hluci. Ale neni to takova hruza jako napodzim.
V mládí jsem byl dost namyšlený, ale teď už jsem bez chyby....

bbn
Člen

Příspěvek od bbn »

No tak já musím říct, že poslední dobou (cca 14 dní) baumit docela hlučí. Celou dobu od února do teď to bylo v pohodě, ač bydlíme v D1 - tedy nejblíž. Ale bohužel posledních 14 dní se od něj line docela nepříjemný vysoký zvuk, který hlavně mě docela vadí. Je taky pravda, že mám trochu širší rozsah sluchu než 97% lidí a slyším daleko více vysoké tóny, ale stejně si myslím, že obecně je hlučnější i pro ostatní.

horniak
Stálý člen

Příspěvek od horniak »

Komár 1981 píše:No ackoli jsem psal 28.2.2008, ze Baumit stavkuje, pripada mi, ze ted uz obcas hluci. Ale neni to takova hruza jako napodzim.
Ono to je možná i stromama, že je teď víc zeleno, tak je to trošku hůř slyšet. Jinak se asi jede podle poptávky...

Odpovědět