Dětští lékaři

Vše co souvisí s úřady a jinými oficialitami
Dojc
Stálý člen

Re: Dětští lékaři

Příspěvek od Dojc »

Woking píše:Taky v Letňanech - Břízová, celkem v pohodě.
Akorát k ní (a co vím, tak i k Hudečkové) taková poznámka: dost se u malých dětí řídí tabulkami. Jestli nejsou moc velké či malé, téžké nebo lehké ... jak má děcko malinko odchylku, už to chtějí řešit. Ale žádná tragédie, můžem doporučit.
U Hudečkové bych nesouhlasi s tím že řeší tabulky. U našeho malýho to např. neřeší a to je pořád vlastně na hraně. Důležitější spíš je aby tam nebyly velký výkyvy. S doktorkou sme zatim spokojeny.

Vanedi
Stálý člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vanedi »

Taky se mi nezdá, že by Hudečková řešila dle tabulek. Chodíme k ní se synkem i dcerkou, dcerka byla vždy hubenější a nikdy nic nebrala tragicky. Je to strašně fajn doktorka se super přístupem k dětem a nám vždy na vše odpověděla, pomohla vyřešit a byla slušná. To jen naše zkušenost.

Woking
Stálý člen

Příspěvek od Woking »

Píšu jen to, co jsem slyšel (sám ji znám jen jednou ze "záskoku" za Břízovou). To ale byl případ odchylky nahoru (žádný extrém), navíc dosažené kojením... Z toho doslechu jsem nabyl dojmu, že není moc "pro" kojení, protože se vlastně neví, kolik dítě vypije. Ale třeba to můj "zdroj" trochu dramatizuje.
Mi připadá, že normama a tabulkama jsou postižení snad všichni pediatři, takže pokud je to jediná "vada", tak je vlastně úplně normální :)

marholka
Nový člen

Příspěvek od marholka »

Ahoj všem, přistěhovali jsme se před měsícem s 3,5 letou holčičkou a hledala jsem dětského lékaře. Naše lékařka ve Vraném nad Vltavou je teď trochu z ruky. Myslela jsem si, že to bude jednodušší. Udělala jsem si předtím nějaký průzkum mezi známými z této lokality a na internetu, zamířila nejdříve na Polikliniku Prosek. Tam nebere ani jeden dětský lékař, od května tam prý snad má být nový dětský lékař, ale i na Proseku se hodně staví a kapacita bude jistě brzy naplněna. Pak jsem zkoušela Letňany, našla jsem velmi mile působící lékařku MUDr. Radvanovou, prostory moc pěkné, ale nově registruje jen miminka a jen z Letňan. Dala mi kontakt na MUDr. Alenu Stetsko ze Kbel, která ještě přijímá nové děti. Tak jsme u ní. Zatím máme dobrou zkušenost, jen paní doktorka nemluví zcela čistě česky, neb není Češka. Sestřička milá, prostředí dobré.

EV
Člen

Příspěvek od EV »

Paní doktorka Stesko je výborná, máme s ní zkušenosti právě když zastupuje MUDr. Radvanskou. U ní je jediná nevýhoda pro ty, co nejezdí autem, že tam od nás nejezdí přímý autobus. Ale jinak ji také mohu všem vřele doporučit. A je moc milá na děti, syn si ani nevšiml, že mluví trochu jinak :-)

Odpovědět