Klíče od vchodových dveří pro doručovatele

Vše co souvisí s úřady a jinými oficialitami
Odpovědět
coona
Stálý člen

Příspěvek od coona »

Dneska jsem telefonoval s paní z Mediaservisu, který má na starosti distribuci novin a časopisů předplatitelům. Pokud máte problémy s doručováním (jako já) je to způsobené tím, že doručovatelka (tuším že to je někdo z Třeboradic) nemá klíče od vchodu a má zakázáno!!! (asi nějakým interním předpisem) zvonit. Za Marty Krásové 923/7 to vyřeším sám, ale za ostatní vchody těžko :). Paní z Mediaservisu dám kontakt na SBD, ale to může být na dlouho. Takže pokud nechcete čekat je ideálním způsobem asi přidělání klíčů.

Vím že to je trošku v rozporu s bezpečností, ale neznám nikoho jiného kdo by to řešil jinak než předáním klíče doručovateli/doručovatelce.

to Duch a Jája a Pája (teď nevím jak se píšete a skloňujete :)) - zvažte jestli to nedat do všeobecné diskuse, sem jsem to dal hlavně kvůli tomu, že už tu je pošta...
Naposledy upravil(a) coona dne 13.11.2007 21:58, celkem upraveno 1 x.

TriStone
Administrátor

Příspěvek od TriStone »

Nj, s tou uz jsem se taky bavil, s tim ze se v sobotu zastavi a asi ji dam klic. No a nebyla tu, ale casopis v pondeli ano, tak nevim :)

coona
Stálý člen

Příspěvek od coona »

Já mám teď TÝDEN záhadně taky dvakrát... :).

Woking
Stálý člen

Příspěvek od Woking »

A jak to s těmi časáky řešíte? Do schránek se to nevejde (čouhá), důvěřujete sousedům? Já si to (prozatím?) nechal změnit na posílání do práce.

coona
Stálý člen

Příspěvek od coona »

TÝDEN (A4) se vejde na šířku, takže nečouhá. V minulém bytě se vešel jak kdy a když v pondělí odpoledne nebyl, nechal jsem si poslat nový. Spíš ale byla chyba v doručování než v sousedech... :).

TriStone
Administrátor

Příspěvek od TriStone »

coona: Presne tak. Nastesti jsme ho nechaval posilat znova jen asi dvakrat :)

meda
Nový člen

Příspěvek od meda »

Taky mi nechodí Týden. :-( Marty Krásové 923/11. Je to ze stejného důvodu.
Dnes jsem mluvil s paní z Mediaservisu. Paní roznášející pro Mediaservis nemá klíč od vchodu.
V po 26.11. jsem domluvený, že jí ho předám. Tak už bude snad vše chodit.

TriStone
Administrátor

Příspěvek od TriStone »

Mas na ni kontakt? My jsme byli domluveny na minulou sobotu a neobjevila se. Nebo se trefila do tech dvou hodin, co jsme byli pryc.

coona
Stálý člen

Příspěvek od coona »

Já na ní kontakt nemám, klíč mám přidělaný ale není ho komu dát :). Nicméně tohle pondělí byl TÝDEN před sedmou ráno ve schránce. Tak nevím, ale pokud to tak bude pořád, budu maximálně spokojenej ;).

Odpovědět