IGNORANTI

Odpovědět
Fidoz
Závislák :)

Příspěvek od Fidoz »

Je to sice neprijemny tema, ale jak jsme tady o tom mluvili, tak by bylo good o tom nejen mluvit, ale i proti tomu neco delat. Takze sem piste, kdyz vam nekdo zaparkuje na vasem miste, bude delat bordel po arealu, hazejte sem fotky, SPZtky, popisy, proste takova nastenka ostudy. Snad to alespon v 1 % pripadu pomuze...

bbn
Člen

Příspěvek od bbn »

A taky by pomohlo ty fotky SPZ a toho bordýlku vyvěsit zalaminované na vstupní dveře a do výtahu. Jedině tak by si jich opravdu 99% lidí všimlo.

Pokaždé u takového případu někdo napíše, že stejně tohle fórum celý barák nečte a i když jim naházíte info do schránky, tak pořád jsou lidi, které to prostě nezajímá, chodit sem na fórum nebudou. Jsou to prostě ignoranti - to už je přece jasné z jejich chování, ne? Jediný přímý útok je ty lidi chytit přímo při činu nebo to vyvěsit na oči celému baráku, klidně i opakovaně.

bubak
Stálý člen

Příspěvek od bubak »

Ignoranty nikdy nevymytime :( Treba nezodpovedni pejskari budou vzdycky. Jsou proste lide, kteri ty exkrementy nikdy sbirat nebudou. Ale ja se nedam a budu jim to nosit pred dvere :P

HonzaK
Člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HonzaK »

Mňo, chlapci, jak to nejlépe charakterizovat. ... Žalovat se nemá, ale nahlásit se to musí, že ano.

P.S: S poznámkou o pejskařích souhlasím, ale v žádným případě bych nechtěl, aby se to globalizovalo.
P.P.S: Co na to třeba "Ťuťák" ?

Lenika
Stálý člen

Příspěvek od Lenika »

to HonzaK: bubak: téma o pejscích a pejskařích už tu bylo dávno hlasitě probíráno a všichni zúčastnění mají snad jasno.. (vám novým se nějak nechce hledat v starších diskuzích.. :cool: )
http://www.uzameckehoparku.info/viewtopic.php?id=22
http://www.uzameckehoparku.info/viewtopic.php?id=115
Naposledy upravil(a) Lenika dne 24.11.2007 17:35, celkem upraveno 1 x.
..open mind for a different view..

totee
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od totee »

Ťuťákovi dneska to naše "tele" normálně ukouslo kakací popelničku s pytlíkama zavěšenou na bundě :lol::lol: http://obchod.hafbezobav.cz/vyr-302-40-PICK-UP-BAG.html

ups - zase OTčkuju pajdoooon :D ale na to se nedalo nereagovat ;) já jsem prostě slušná pejskařka :(
Naposledy upravil(a) totee dne 24.11.2007 19:41, celkem upraveno 1 x.

bubak
Stálý člen

Příspěvek od bubak »

Lenika píše:to HonzaK: bubak: téma o pejscích a pejskařích už tu bylo dávno hlasitě probíráno a všichni zúčastnění mají snad jasno.. (vám novým se nějak nechce hledat v starších diskuzích.. :cool: )
Vim, ze se to probiralo jinde :cool: Ale myslim, ze do tohoto tematu (ignoranti) ta poznamka proste patri :D Nebo ze by mezi pejskari nebyli ignoranti :rolleyes:

totee
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od totee »

bubak píše:
Lenika píše:to HonzaK: bubak: téma o pejscích a pejskařích už tu bylo dávno hlasitě probíráno a všichni zúčastnění mají snad jasno.. (vám novým se nějak nechce hledat v starších diskuzích.. :cool: )
Vim, ze se to probiralo jinde :cool: Ale myslim, ze do tohoto tematu (ignoranti) ta poznamka proste patri :D Nebo ze by mezi pejskari nebyli ignoranti :rolleyes:
asi budu plakaaaaaat :(

HonzaK
Člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HonzaK »

Já vím, že se to probíralo, fórum mám docela slušně prolezlé. Prostě mě to napadlo a navazovalo to na předchozí příspěvky. Doufám, že se neschyluje k válce mezi "pejskaři" a "nepejskaři"! Patřím ke druhé skupině a pokud jsem se nevědomky kohokoli dotknul, tak se omlouvám.

P.S: Můj "podpis pod čarou" je myšlen zcela obecně, nemám na mysli ani ťuťákovic tele, ani nic podobného, jak by si domýšlivý čtenář mohl myslet!
Naposledy upravil(a) HonzaK dne 26.11.2007 21:24, celkem upraveno 1 x.

totee
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od totee »

HonzaK píše:Doufám, že se neschyluje k válce mezi "pejskaři" a "nepejskaři"! Patřím ke druhé skupině a pokud jsem se nevědomky kohokoli dotknul, tak se omlouvám.

P.S: Můj "podpis pod čarou" je myšlen zcela obecně, nemám na mysli ani ťuťákovic tele, ani nic podobného, jak by si domýšlivý čtenář mohl myslet!
abys věděl, tak naše tele na tebe hupsne a pak tě olízne :P:P;)

Fidoz

Příspěvek od Fidoz »

Toz mozna bychom mohli konkretni debaty o pejscich (spisovne snad "piisciich"?:)) pisati do coklii debaty a sem konkreetne fakt ty, kteri neco porusuji a jsou pravdepodobne nenapravitelni...

totee
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od totee »

ano ano, mazej mazej Fidozku :)

Pilgrim
Nový člen

Příspěvek od Pilgrim »

Přikládám jeden "povedený" příklad ignoranta ze 3.patra v D4. Už týden straší podobná hromada odpadu z výroby jeho kuchyně na společné chodbě. :mad:
Jak dlouho bude asi ještě trvat, než dotyčný zjistí, kde se nachází nejbližší kontejner? :(
Přílohy
ignoranti-D4-3patro.jpg

Jajásek
Člen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jajásek »

Pilgrim píše:Přikládám jeden "povedený" příklad ignoranta ze 3.patra v D4. Už týden straší podobná hromada odpadu z výroby jeho kuchyně na společné chodbě. :mad:
Jak dlouho bude asi ještě trvat, než dotyčný zjistí, kde se nachází nejbližší kontejner? :(
Bohužel to bude trvat dloooouuuuhoooo :o Protože my (D3, 4.patro) máme na chodně něco podobného cca 14 dní (možná i déle) :mad: Ale tento víkend to odneseme, protože nám nic jiného nezbývá a jestli ten někdo v tom má něco, co by ještě rád použil, tak má smůlu...

misicka
Stálý člen

Příspěvek od misicka »

No já bych mu ten bordel dala přímo před dveře, aby až půjde z nebo do bytu o to zakopl a třeba ho to pak napadne vyhodit. :cool:

Odpovědět