Azalka

Všeobecná diskuze pro nový rezidenční projekt Čakovický park.
Basika
Nový člen

Re: Azalka

Příspěvek od Basika »

:) Díky moc

Berys
Stálý člen

Příspěvek od Berys »

Můžu se zeptat, jestli jste ve smluvních podmínkách měli, že poplatek za návrh na vklad vlastnického práva do KU hradíte vy?

DiViZnA
Nový člen

Příspěvek od DiViZnA »

Nevzpomínám si, jestli jsme to měli ve smlouvě (předpokládám, že ano), každopádně poplatek jsme hradil i (před 2 lety v domě D)...

jozo
Nový člen

Příspěvek od jozo »

Katastr a elektroměr byly zvlášť dodatečné platby... poplatek na rozvoj obce byl v ceně.

Berys
Stálý člen

Příspěvek od Berys »

Aha, díky za odpovědi...jsem z úplně první etapy,kdy to ještě hradil prodavajici :)

Janak
Nový člen

Příspěvek od Janak »

asi nekdo ze sousedů by potreboval nasluchatko, jinak si tu hlasitou hudbu neumím vysvetlit.

Orlik
Nový člen

Příspěvek od Orlik »

Pokud si všichni budeme zkracovat cestu od vchodu ke kontejneru přes trávník, tak z toho trávníku asi moc nezbyde...

Ven
Nový člen

Příspěvek od Ven »

Zdravím, mě by zajímalo jestli se vzpamatuje tento pruh trávníku.
Přílohy
20190731_103959.jpg

Ven
Nový člen

Příspěvek od Ven »

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat. Jestli někomu profukuje vzduch z venku do bytu přes digestoř i když má zabudovanou zpětnou klapku. Chci zjistit, jestli je problém u mě v digestoři a nebo ve větracím systému v celém domě. Děkuji

radim
Nový člen

Příspěvek od radim »

Zdravim, ctu tady o problemech s digestori. Ty mame taky, jednak asi neco podobneho co zminuje "Ven", coz se projevovalo "zapachem" vareneho jidla od nekoho jineho k nam do bytu, dale pak klepanim klapek v rozvodu vzduchu a pak, coz nevim, jestli je problem (i kdyz mi to tak pripada), ze pri pustene digestori mame v byte takovy podtlak, ze skoro nejdou otevrit dvere (napr. v koupelne) a pri otevreni okna toto okno malem vyletelo. Mate nekdo podobne problemy?
Dekuji

Ven
Nový člen

Příspěvek od Ven »

radim píše:
04.11.2019 22:24
Zdravim, ctu tady o problemech s digestori. Ty mame taky, jednak asi neco podobneho co zminuje "Ven", coz se projevovalo "zapachem" vareneho jidla od nekoho jineho k nam do bytu, dale pak klepanim klapek v rozvodu vzduchu a pak, coz nevim, jestli je problem (i kdyz mi to tak pripada), ze pri pustene digestori mame v byte takovy podtlak, ze skoro nejdou otevrit dvere (napr. v koupelne) a pri otevreni okna toto okno malem vyletelo. Mate nekdo podobne problemy?
Dekuji
Zdravím, proti nežádoucím pachům z jiného bytu by měla pomoc pachutěsná zpětná klapka. S tím podtlakem, to máme podobné. Vyřešilo se to zatím, když jsme potřebovali seřídit okna od firmy a pan nám poradil otevřít okno na mikroventilaci, když budem pouštět digestoř. Podtlak se snížil, ale nevím jestli tím netrpí kování v oknech.

Orlik
Nový člen

Příspěvek od Orlik »

Jak jste na tom s vlasovými trhlinami v omítce? Jedna se mi táhne od shora zdi zcela dolů k podlaze - celkem 2,6 metru. V sousedícím pokoji, resp. na opačné straně této zdi je stejná trhlina. Developer v manuálu uživatele sice píše, že vlasové trhlinky jsou přirozeným jevem a nemohou být předmětem reklamace, ale takhle velká trhlina rozhodně normální jev není, přičemž předpokládám, že situace minimálně v bytech pode mnou i nade mnou bude podobná...

radim
Nový člen

Příspěvek od radim »

S temi problemy s digestori jsem to spis myslel tak, jestli podobny problem nema jeste nekdo jiny, ze by se mohl zacit resit hromadne. A to se samozrejme netyka jen digestore. Nevi nahodou nekdo, jestli bude nejaka schuze nebo neco podobneho? Neco, kde bychom si mohli rict, co (jestli) je neco spatne. Bylo by to urcite jednodussi, nez aby si to resil kazdy po vlastni ose.

Ven
Nový člen

Příspěvek od Ven »

Zdravím, nějaká schůze by byla fajn. Taky by mě zajímalo jestli nějaká bude.

Odpovědět