CEDR

Všeobecná diskuze pro nový rezidenční projekt Čakovický park.
Odpovědět
bucu
Nový člen
Kontaktovat uživatele:

CEDR

Příspěvek od bucu »

Ahoj
Mám tu také nějakého souseda z CEDRu?

MaMaT
Nový člen

Re: CEDR

Příspěvek od MaMaT »

Máš :-)

marek_
Nový člen

Příspěvek od marek_ »

Ahojte,

Tiež som si kúpil byt v Cedri. Mám hned jednu otázku na vás.
Ako to je s prehiadkou bytu? Mne bolo povedané, že žiadne prehliadky nebudú, najskôr tesne pred kolaudáciou.
Máte iné skúsenosti resp. je vôbec právne správne, že mi nie je umožnená priebežná prehliadka bytu?

Dakujem

Marek

MaMaT
Nový člen

Příspěvek od MaMaT »

Ahoj. Tady jsme se dočetli, že v Narcisu dělali předpřejímky (myslím,že až po kolaudaci), pro kontrolu, zaměření skříní a kuchyně. Doufáme,že to bude i u nás. Plánujeme se na to časem zeptat i na to, jak to se stavbou a kolaudací vypadá. Ale dřív tam nikoho asi nepustí.

jozo
Nový člen

Příspěvek od jozo »

Předpřejímky budete mít určitě taky - je to usnadnění, zrychlení a v zájmu všech... Co se týká prohlídky bytu před "dokončení" tak záleží na tom, zda a kolik máte nadstandardů či nikoliv (spec. stav. úpravy, ne zař. předměty)... pokud máte, určitě budou vstřícnější... jinak předpokládám, že budete mít jako jinde den otevřených dveří kde si můžete jako návštěva prohlídnout aspoň něco jak to vypadá.. a třeba bude zpřístupněný nedokončený byt stejný jako máte koupená nebo bude třeba přímo váš :-)

marek_
Nový člen

Příspěvek od marek_ »

Super že ste sa zapojili do diskusie. Pred pár dňami som sa bol pozrieť ako pokračuje výstavba.
Trošku ma ale zaskočila vzdialenosť základov Bazalky k Cedr-u.. aj keď viem že sa počíta s podzemním stánim + zahrádkou.

MaMaT
Nový člen

Příspěvek od MaMaT »

Taky jsme tam byli a je to opravdu celkem blízko. Teď to neíi až tak hrozný-mají jen základovou desku, ale až to bude stát celé, bude to dost napláclé. My máme byt do ulice a k Eukalyptu, tak nejsme až tak naštvaní :-) I když Rakytník taky není moc daleko :-(

jozo
Nový člen

Příspěvek od jozo »

Co vás na té blízkosti překvapuje... vždyť to bylo vidět (ty slepence) ve všech vizualizacích i na modelech :)

MaMaT
Nový člen

Příspěvek od MaMaT »

jozo píše:Co vás na té blízkosti překvapuje... vždyť to bylo vidět (ty slepence) ve všech vizualizacích i na modelech :)
Tak ono je asi jedna věc to vidět na vizualizacích a druhá-vidět to reálně. Například já si to až tak nepředstavím (vlastně vůbec nevim do jakého bytu se stěhuju). :-)

marek_
Nový člen

Příspěvek od marek_ »

jozo píše:Co vás na té blízkosti překvapuje... vždyť to bylo vidět (ty slepence) ve všech vizualizacích i na modelech :)
Na vizualizácií boli tiež stromy, neznázornené predošlé stavby a pod. Súhlasím s názorom MaMaT , vizualízácia je pre predstavu a tá nemusí byť úplne totožná.
Každopádme to už nijak nezmeníme :)

verudrah
Nový člen

Příspěvek od verudrah »

Zdravím budoucí nové sousedy :) Je s podivem, že tohle fórum jsem viděla již několikrát, ale směrodatnou diskusi Cedr vidím poprvé :) S manželem jsme byli stavbu obhlídnout cca 3 týdny zpět, je vidět, že už to pěkně pokročilo...pevně doufám, že v létě se budeme všichni moci začít stěhovat...a že bude vše v pořádku bez zbytečných vad a zádrhelů.

Zatím vám přeji fajn zbytek roku, příjemně strávené svátky a budeme se těšit na předpřejímkách :)

MarketaS
Nový člen

Příspěvek od MarketaS »

Zdravím vás budoucí sousedé, posilam fotografii Cedru z dnešního dne z severozápadní strany :)
Nemáte nekdo aktuální informace ohledně stavby, jak postoupili s vnitrnimi pracemi, popřípadě zda vám byl sdelen termin predjimky bytu? Mě bylo řečeno, že snad do září bychom se měli nastěhovat, tak už aby to bylo :D :)
Přílohy
image-0-02-05-9ec7b3f834350857a6f6ea7663500feee096667c94fe96859e68f1dda82e7ce2-V.jpg

MaMaT
Nový člen

Příspěvek od MaMaT »

Dobrý den. Jak aktuální je tato informace o stěhování v září? My bohužel žádné přesnější informace nemáme :( Ale už se nemůžeme dočkat.

verudrah
Nový člen

Příspěvek od verudrah »

Stehovani bude driv,kolaudace je planovana uz na brezen...pak pry trva jeste tak 3 mesice papirovani, ale verim ze uz v cervnu,cervenci se budeme stehovat...je to cca 14 dni stara informace primo od MK Reality :-)
Je fakt videt,ze se snazi...byli jsme s manzelem obhlidnout stavbu dneska,kluci makaj v podstate furt :-)

MarketaS
Nový člen

Příspěvek od MarketaS »

Dobrý den, děkujeme za info, které nás jistě všechny potěšilo.
Také jsem dnes byla obhlidce, už je hotvy chodník :)
Přílohy
received_10210366759303929.jpeg

Odpovědět