Všechno jednou končí ...

Jakékoliv náměty, nápady pro lepší fungování (žádosti o nové kategorie a fóra) a pod.
Odpovědět
TriStone
Administrátor

Všechno jednou končí ...

Příspěvek od TriStone »

Ahoj všem.

Přemýšlím o tom už nějakou dobu a myslím že nazrál čas fórum uzavřít :cry:

Návštevnost je mizerná a provoz je taky na bodu mrazu.

Počty přihlášených uživatelů (datum posledního přihlášení):
- v dubnu 25
- v březnu 10
- v únoru 9
- v lednu 5
Tj. celkem se na fórum za 4 měsíce zalogovalo všeho všudy 50 registrovaných uživatelů (z cca 1200).

A s příspěvky je to stejně tristní - celkem 24 kousků za posledního půl roku!

Po 13 :!: letech provozu už nevidím, že by fórum plnilo svoji roli. Život se přesunul jinam.
A jelikož přeci jen není úplně bezúdržbové, tak za sebe nanacházím důvody, proč se mu nadále věnovat a udržovat ho při životě.

Takže, pokud mi to někdo přesvědčivě nevymluví, nechám fórum garantovaně běžet do konce června a někdy během léta ho pak odstavím.

Čest jeho památce ...

deimos
Člen

Re: Všechno jednou končí ...

Příspěvek od deimos »

Skoda :-(

TriStone
Administrátor

Příspěvek od TriStone »

deimos píše:
23.04.2020 10:55
Skoda :-(
Taky mě to moc netěší, je na něm odpracované moře práce, je v něm hromada emocí ... ale co s diskuzema, na které nikdo nechodí diskutovat :(

kamil
Nový člen

Příspěvek od kamil »

Není třeba být smutný.
Můžeme třeba zavzpomínat na začátky, kdy Metrostav začal stavět naše domy a my jsme se sem jezdili o víkendech dívat, jak nám to roste, na fotky z haldy hlíny "před Čébou", na zasvěcené diskuse ohledně standardů a klientských změn, na setkání u Maxima, těšení se na předpřejímky a přejímky a po nastěhování na prvotní frekvenci autobusů po zavedení (pro nepamětníky: ve všední dny krátký autobus 233 z Palmovky s intervalem cca 20 min), na odvážlivce, kteří chodili do sídliště zarostlou plochou od Baumitu a tak bych mohl pokračovat dále. Celou tu dobu tu bylo fórum s námi.
Za mě tedy splnilo svůj účel a umožnilo uskutečnit i spoustu dalších, mnohdy velmi osobních, věcí. Například já jsem díky tomuto fóru potkal svoji ženu...

TriStone, DÍKY !

Stoural
Člen

Příspěvek od Stoural »

Také se připojuji k poděkování.

deimos
Člen

Příspěvek od deimos »

Ja tiez dakujem, nasiel som tu za ten cas kopu uzitocnych informacii a kontaktov

DiViZnA
Nový člen

Příspěvek od DiViZnA »

TriStone, děkujeme za péči, podporu a v neposlední řadě investovaný čas. Fórum rozhodně plnilo svůj účel a bylo užitečné. Budoucí obyvatelé dvou posledních domů se jistě spojí na FB. ;-) Přeji nám všem pohodové a klidné bydlení a ohleduplné sousedy. Zdravím!

ssoucek
Člen

Příspěvek od ssoucek »

TriStone - díky za práci.......

Ven
Nový člen

Příspěvek od Ven »

Zdravím,
taky děkuji za tyhle stránky. Jsem tu sice krátce, ale moc mi některé informace pomohly, když jsme řešili koupi bytu tady a všechno kolem. Rád na to vzpomínám. Meli jsme jenom plánek bytu a teprv se začalo kopat do země. Ja pak celou tu dobu sbíral info a čekal než dojde k velkému den D . Kdy jsme převzali klíče a následovalo stěhování. Takže moc díííky

Pavlína Hanušová
Nový člen

Příspěvek od Pavlína Hanušová »

Příspěvek kamila výše vyjadřuje přesně mé pocity. Přesně se pod něj podepisuji, dodnes pamatuji busy po-pá, 233, atd. atd. Krásné období! Byla jsem o 13 (??) let mladší :)! Moc děkuji za vše!
PH

Odpovědět